Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı Öğrencilerinden Sosyal İçerikli Reklam Filmleri...

30 Mayıs 2019 Perşembe

Giresun Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım  Galası” düzenledi.
Okulun Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü tarafından  Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda düzenlenen galaya  Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Yalçın Sarıkaya, okulda görev yapan Öğretim Görevlileri ve öğrenciler katıldı.
Program tanıtım, ticari ve sosyal sorumluluk  içerikli reklam filmleriyle başladı.
Reklam filimleri gösteriminin ardından konuşan Bölüm Başkanı Öğretim Görevlisi Hacı Ali Çakmanus bu dönem mezun olacak bütün öğrencilere bundan sonraki yaşamlarında başarılar dileyerek düzenlenen etkinlikten dolayı tebrik etti.
Okul Müdürü Doç. Dr. Yalçın Sarıkaya ise; “ Öğrencilerimizi  özellikle sosyal sorumluluk içerikli konulara duyarlılıklarından dolayı kutluyorum. Burada hataları değil ama sizlerin gelecekte neler başarabileceğinizi görmek bizleri mutlu etmiştir. İzlediğimiz filmle sizleri toplum için kaygılarınızla, endişelerinizle, duyarlılığınızla tanımaktan mutlu oldum. Buna imkan ve fırsat veren bütün hocalarımıza teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizin gelecekte çok daha güzel şeyler yapacağına yürekten inanıyorum ve tebrik ediyorum. ” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından öğrenciler tarafından hazırlanan plaketler günün anısına bölüm hocalarına verildi.