Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çakırmelikoğlu'ndan Girişimcilik Dersi...

11 Mayıs 2022 Çarşamba

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı görevini yürüten, aynı zamanda İnişdibi/Freşa markalarının sahibi ve işletmecisi olan İş Adamı Hasan Çakırmelikoğlu, Yüksekokulumuz Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü öğrencilerinin Girişimcilik dersinin bu haftaki konuğu idi.

Girişimcilik dersinde meslek hayatından kesitler sunarak, öğrencilerin iş dünyasına intibaklarının önemi üzerinde tecrübelerini ve bilgilerini aktaran Çakırmelikoğlu, öğrencilerimizin kendisine yönelttiği çok sayıda soruyu da cevaplandırdı.

Dersin öğretim elemanı Öğr.Gör. Kamil Patan'ın daveti üzerine Girişimcilik dersinde deneyimlerini paylaşmak üzere Yüksekokulumuzu ziyaret eden TSO Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, ders sonrasında da bir süre sosyal ortamda öğrencilerle sohbet etti.

Başkan Çakırmelikoğlu, öğrencilerin derslerine katılmaktan ve onlara faydalı olmaya çalışmaktan onur duyduğunu belirterek, programlarından fırsat buldukça ziyaretlerini tekrarlayacağına söz verdi.

Girişimcilik dersi öğretim elemanı Öğr.Gör. Kamil Patan da, Başkan Çakırmelikoğlu'na teşekkür ederek, öğrencilerle paylaştığı bilgi ve tecrübelerinin öğrenciler üzerinde kalıcı izler bırakacağına inandığını, bu sebeple iş dünyasından pek çok diğer önemli isimlerle de  öğrencilerini buluşturup bir arada sohbet ortamı oluşturmaya devam edeceklerini  söyledi.

TSO Başkanımız Sayın Hasan Çakırmelikoğlu'na ziyaretlerinden dolayı öğrencilerimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz.