Yüksekokulumuzun Bulancak ilçesindeki son günleri...

12 Haziran 2019 Çarşamba

 2008-2009 öğretim yılından itibaren yaklaşık  on yıldan bu yana, Yüksekokulumuzun Senato kararı ile Bulancak ilçesinde sürdürülen eğitim öğretim çalışmaları bu dönem sonu itibariyle sona erdi...
2008-2012 yılları arasında Yüksekokulumuzun tüm bölümleri Bulancak ilçesinde bulunan Kadir Karabaş Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu hizmet binasında faaliyetlerine devam etti. 2012 yılında yine Üniversitemiz Senatosunun aldığı bir karar ile tüm ikinci öğretim programları ile İşletme ve Muhasebe bölümleri tekrar Giresun Merkez İlçe Gazipaşa kampüsüne geri taşınmıştı... Geride kalan bölümlerimizin normal öğretim programları bugüne kadar Bulancak ilçesinde faaliyet gösterdi.
 Üniversitemiz Senatosunun bu öğretim yılı başında almış olduğu son karar ile de, 2018-2019 öğretim yılı sonu itibariyle buradaki eğitim öğretim faaliyetlerine son verilerek, mevcut programların Gazipaşa yerleşkesindeki merkez binamızda devam edilmesi kararlaştırıldı.
 2019-2020 öğretim yılında Yüksekokulumuza kayıt yaptıracak olan tüm öğrencilerimiz Giresun Merkez İlçe Gazipaşa Yerleşkesinde bulunan merkez hizmet binamızda eğitim öğretim faaliyetlerine devam edecekler.
 Yeni dönemin öğrenci ve personelimize hayırlı olmasını diliyoruz...